Title
by Americanbulls.com LLC
Son Güncelleme
04/08/2021
Sinyal Seç
Sinyaller - Hisse Senedi Tarayıcı
Sembol Ascending
Ad 
Gün Sonu Kapanış Verileri 
Sinyal 
Açılış 
En Yüksek 
En Düşük 
Kapanış 
%Fark 
Hacim 
ALUPAR INVESTIMENTOS PRFAL8.30008.48008.30008.4800+2.059,500
FDO. INV. IMOB. ATRIO REIT RECEBIVEIAL101.9500102.7000101.1200102.7000+0.742,878
BCO BTG PACTUAL FWD UNTAL30.050030.970029.780030.9200+2.4283,300
BRADESPAR PRFAL75.500077.250075.500076.3500+0.292,670,500
CIELO FORWARDAL3.48003.55003.44003.5500+2.01449,300
FDO INV IMOB FII CENESP CFAL39.620039.980039.600039.9700+0.93476
COGNA EDUCACAO FWDAL3.63003.85003.56003.7000+0.54425,200
CIA SANEAMENTO MINAS GERAISAL14.030014.350013.950014.3000+1.922,673,200
CVC BRASIL FORWARDAL21.240022.680021.240022.6500+2.076,400
ENJOEI.COM.BR ATIV DE INT SHSAL7.80008.14007.73008.0000+0.381,512,900
FACEBOOK INC BDRAL65.680067.110064.930067.0000+1.84162,941
GERDAU PRFAL31.600032.080031.000031.6100+0.1921,662,100
GRUPO MATEUS SHSAL7.10007.56007.07007.5600+5.737,587,800
MET GERDAU PRFAL14.550014.710014.250014.6400+0.6214,740,600
ALPHABET BDRAL93.950095.150093.670094.3900+0.471,023
FERRAGENS HAGAAL4.17004.24004.02004.1800+0.9725,500
HELBOR FORWARDAL7.80008.29007.80008.2900+7.805,000
HGI CREDITOS IMOB FDO INV IMOB CFAL106.9000107.4900106.9000107.4900+0.2288
IRB BRASIL RESSEGUROS FWDAL5.81006.07005.61005.8300+2.64229,390
FII IRIDIUM RECEBIVEIS IMOBILIARIOSAL117.5000118.8300117.4500118.5000+0.8571,872
JOHNSON & JOHNSON BDRAL60.690060.950059.900060.7400+1.2388,638
JSLAL11.810011.940011.580011.8500+1.98513,500
KLABIN UNTAL24.250025.000024.250024.9900+2.045,734,700
KLABINRIOCELLAL5.60005.70005.58005.6800+1.61210,300
KLABIN PRFAL4.70004.81004.67004.8000+1.91911,300
LUPATECHAL5.86006.58005.71006.4200+9.185,893,900
MOBLY SHSAL13.990014.830013.850014.6000+4.2982,500
NEWPORT RENDA URBANA FDO INV IMOBAL35.300035.490035.260035.4900+0.62888
NEOGRID PARTICIPACOES SHSAL6.01006.28005.91006.1600+2.332,285,300
FDO INV IMOB FII HOSPITAL NOSSA SRAAL246.0000254.7700241.0000254.7700+3.36287
NATURA CO HOLDING SHSAL54.220055.630053.790055.1500+1.257,308,400
FDO INV IMOB OURINVEST LOGISTICA CFAL66.850067.500066.850067.2500+0.60411
PLURAL LOGISTICA FDO DE INV IMOB CFAL88.150088.400087.700088.3800+1.38225
PAYPAL HOLDINGS INC BDRAL71.400071.680070.380071.5500+0.7638,462
QUASAR CREDITO IMOBILIARIO FII CFAL92.010094.850092.010094.4500+2.7627
INDS ROMI FORWARDAL23.580023.590023.580023.5900+0.04100
SENIOR SOLUTIONAL30.080030.810029.700030.5100+1.43822,600
SENIOR SOLUTION FORWARDAL30.730030.970030.730030.9700+1.947,100
SALESFORCE COM BDRAL56.870057.750056.690057.6600+1.5025,455
SUZANOAL54.610056.460054.610055.1000+0.276,521,400
SUZANO PAPEL E CELULOSE FWDAL56.240057.890055.780056.6400+2.2628,700
THE TRADE DESK INC BDRAL4.32004.51004.32004.5100+4.401,133
TEXAS INSTRUMENTS BDRAL65.110067.270065.110066.5700+1.7916,083
USINAS SIDERURGICAS DE MINAS A PRFAL20.370021.500020.370021.3900+4.6042,243,500
VALORA RE III FDO INV IMOB FII CFAL94.000096.220093.040095.0000+1.1816,810





Yasal Uyarı ve Bilgilendirme:

Americanbulls.com LLC Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonuna kayıtlı bir yatırım danışmanı değildir. Aksine, Americanbulls.com LLC kanun olarak Amerika Birleşik Devletleri 1940 Yatırım Danışmanları Yasası'nın 202 (a) (11) ve ilgili devlet menkul kıymetler yasaları altında yatırım danışmanı tanımında açıklandığı gibi, "yayıncının hariç tutulması" maddesine dayanır. Gerçekten de Americanbulls.com LLC kişilere özel yatırım öneri ve tavsiyesi yapmaz. Bu site ve Americanbulls.com LLC tarafından işletilmekte olan diğer tüm siteler, üyelerine ve/veya muhtemel üyelerine düzenli aralıklarla yatırımla ilgili kişiye özel olmayan genel anlamlı tavsiyeler yapan iyi niyetli yayınlardır.

Brasilbulls.com bağımsız bir web sitesidir. Americanbulls.com LLC hisse senetlerinden, menkul kıymetlerden veya diğer kurumlardan ve ayrıca geniş ulusal ve uluslar arası forex emtia ve hisse senedi piyasalarıyla ilgili destekleyicilerden veya işlemcilerden de doğrudan veya dolaylı yoldan herhangi bir bedel almaz.

Bu nedenle, Brasilbulls.com ve Americanbulls.com LLC, 1940 tarihli Amerika Birleşik Devletleri Yatırım Danışmanlığı yasasının 202 (a) (11) bendi ve buna eş menkul kıymetlerle ilgili eyalet yasalarında yapılan “yatırım danışmanı” tanımının dışındadır ve dolayısıyla yatırım danışmanı olarak kaydolması gerekmez. Biz kayıtlı bir broker veya bayi de değiliz. Americanbulls.com LLC tarafından sağlanan içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu içeriğin herhangi bir bölümünde belirli bir menkul kıymet veya başka menkul kıymetler veya herhangi bir özel menkul kıymet, portföy, işlem, veya stratejiden bahsedilmesi kesinlikle özel bir kişiye yapılan bir satın alma, satma, ya da tutma önerisi olarak anlaşılamaz. Americanbulls.com LLC alınan bilgiler sadece bağımsız bir yatırım görüşü olarak kabul edilmelidir. Bu bilgiler kişiye özel değildir ve herhangi bir şahsın yatırım ihtiyaçlarına göre hazırlanmamıştır. Americanbulls.com LLC sitelerimizde yayınlanan bilgi, yorum, rapor, görüntü veya herhangi bir basılı dokümanın kar veya zararla sonuçlanacağını hiçbir şekilde vaat, garanti ve sözlü ya da yazılı ima etmez.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Resmi düzenlemeler, kullanılan yöntemler geçmişte çalışmış olsa da geçmiş sonuçlar gelecekteki sonuçların göstergesi olamaz gerçeğinin açıklanmasını gerektirmektedir. Kazandırma potansiyeli yanında kaybetme riski de vardır. Menkul kıymet ticareti büyük riskler içerir. Menkul kıymet ticareti ve vadeli işlem sözleşmelerine bağlı olarak oluşabilecek kayıplar çok önemli miktarlara ulaşabilir. Bu yüzden mali durumunuzun ışığında yapacağınız böyle bir ticaretin sizin için uygun olup olmadığını dikkatlice düşünmeniz gerekmektedir. Çünkü spekülatif ticaretin tümü doğal olarak risklidir ve sadece yeterli risk sermayesine sahip bireyler tarafından yapılmalıdır. Ne Americanbulls.com LLC ne de Brasilbulls.com geçmiş ve gelecekteki performansıyla ilgili herhangi bir iddiada bulunmaz. Verilen tüm örnekler, grafikler, tarihçeler, tablolar, yorumlar, öneriler eğitim ve bilgilendirme amaçlıdır.

Görüntülenen bilgiler, yaygın olarak kabul görmüş mum çubuğu formasyonlarıyla yapılan teknik analiz metotlarına dayanmaktadır. Tüm bilgiler güvenilir kaynaklardan temin edilmekle beraber doğrulukları garanti değildir. Uzun vadeli yatırımın başarısı mutlak kesinlikler yerine, fiyat hareketlerinin ileride nasıl sonuçlanacağına dair ihtimallerin hesaplanabilmesine bağlıdır. Başarı için risk yönetimi kritik öneme sahiptir. Hata ve belirsizlikler her piyasa analiz metodunda önemli yer tutar. Geçmiş performans gelecek performansın garantisi değildir. Yatırım ve ticaret belirgin bir kaybetme riski taşır ve bu yüzden bir yatırım veya alım satım yapmadan önce mutlaka yatırım uzmanınıza danışmanız gerekir. Yatırım danışmanınız size, ihtiyaçlarınız, risk toleransınız ve mali durumunuza göre, size özel finansal tavsiyelerde bulunacaktır. Borsalarda ve vadeli işlemler piyasalarında yaptığınız tüm işlemler kendi hesabınıza yapılır ve riski size aittir.

Sizler bu siteyi kullanırken Brasilbulls.com ve ana şirketi olan Americanbulls.com LLC, iştirakleri, bağlı kuruluşları, yetkilileri ve çalışanlarının doğrudan doğruya, arızi, özel veya sonuçsal zararlardan sorumlu olmadığını kabul etmektesiniz.