Title
by Americanbulls.com LLC
Son Güncelleme
25/05/2022
Sinyal Seç
Sinyaller - Hisse Senedi Tarayıcı
Sembol Ascending
Ad 
Gün Sonu Kapanış Verileri 
Sinyal 
Açılış 
En Yüksek 
En Düşük 
Kapanış 
%Fark 
Hacim 
INVESTO ETF BS 5G COMM INDEX FIAL76.000077.140075.510077.0000+1.7276
AUTOHOME INCAL15.060015.360015.040015.1100+12.34166
TREND ETF MSCI ACWI FI IND INV CFAL8.67008.77008.53008.7500+0.92162,802
ADOBE INC BDRAL38.640039.940038.230039.9400+3.7719,428
BRASILAGROAL31.010031.500030.710031.1800+0.23581,300
INVESTO ETF MSCI US REAL ESTATE ETFAL36.590036.800036.090036.6000+0.441,227
FDO INV IMOB BB PROGRESSIVO IIAL81.530082.150081.330082.0000-0.1317,781
ISHARES MSCI JAPAN ETF BDRAL34.630034.700034.560034.7000+0.4978
ISHARES CORE MSCI EUROPE ETF BDRAL40.180040.380040.090040.3800+0.201,046
ISHARES CORE S&P SMALL-CAP ETF BDRAL57.000059.250057.000059.2500+3.5876
HASHDEX NASDAQ BITCOIN REF RATE FIAL33.960034.910033.760034.5200+1.6529,362
ISHRS CORE SP TOT US STK MKT ETF BDRAL42.160042.580042.040042.5300+0.9754,838
ISHARES US FINANCIALS ETF BDRAL23.980024.260023.980024.2600+1.17939
BRZ INFRA PORTOS FIP CFAL64.880065.630064.850065.5600+1.136,953
ISHARES SILVER TRUST BDRAL32.710033.000032.480033.0000+0.866,833
ISHARES CORE US REIT ETF BDRAL45.470045.770045.470045.7700+3.13126
CRISTAL PIGMENTOS DO BRASIL PRFAL38.280039.490038.120038.5100+0.575,900
CISCO BDRAL42.500042.720042.000042.5200+0.5711,363
DANAHER CORPORATION BDRAL301.4700303.4800301.3700303.4800+0.011,115
EQUINOR ASAAL84.960085.750084.960085.6700+1.551,502
EBAY INC. BDRAL107.8000108.6600107.8000108.6600+2.6618
EQUATORIAL PARA DIST DE ENERGIAAL5.20005.40005.15005.4000+3.856,300
TREND ETF MSCI USA ESG FII IEAL7.18007.24007.18007.2300+1.12278,666
ETERNIT FORWARDAL13.560013.660013.560013.6600+1.1120,000
GALAPAGOS FUNDO DE FUNDOS FII CFAL72.490072.900072.490072.8400+1.01574
GPS PARTICIPACOES E EMPREEND SHSAL13.760014.110013.680013.9800+0.50397,500
GILEAD SCIENCES INC BDRAL155.8400156.2200155.2000156.1700+0.9820
GERDAU MET FORWARD PRFAL11.970011.980011.970011.9800+0.1710,000
HASHDEX NASDAQ CRYPTO INDEX FIAL24.750025.140024.670024.8000+0.81598,468
THE HOME DEPOT BDRAL49.560050.800049.530050.4500+1.8632,219
FDO DE INV IMOBILIARIO DE CRI INTEGRAL92.130092.860092.050092.7800+0.713,029
INT BUSINESS MACHINES CORP BDRAL636.4000643.7800636.4000643.7800+2.0582
IGB ELETRONICAAL28.000040.690028.000038.9900+44.5132,300
INEPAR PRFAL0.88000.92000.84000.9200+6.98701,800
INTEL BDRAL33.690034.020033.490033.7000+1.2311,326
KINEA INFRA FDO INV EM COTAS DE FIDCAL137.3000137.3800137.1600137.3600+0.316,077
LUMEN TECHNOLOGIES BDRAL54.500055.920054.500055.9200+1.9914
LLOYDS BANKING GROUP PLCAL10.590010.650010.590010.6500+0.95153
MAHLE METAL LEVEAL23.340024.070022.830024.0300+1.61213,700
LUPATECHAL4.80004.98004.77004.8700+1.46415,000
MACYS INC BDRAL87.000093.400087.000092.8000+10.211,029
THE MOSAIC COMPANY BDRAL139.5000145.0000139.2000144.4800+1.112,101
MICROSOFT BDRAL51.930053.070051.720052.5000+1.12236,499
IO-MAXION ONAL14.860015.080014.590015.0300+1.08937,300
GETNINJAS SHSAL3.66003.84003.60003.8100+4.96246,500
OI PRFAL1.24001.28001.24001.2600+1.61962,600
PHILIP MORRIS INTERNATIONAL INC BDRAL258.5000262.6100258.5000262.6100+6.498
PLANO & PLANO DESENV IMOB SHSAL2.45002.52002.39002.4900+3.32489,200
PARQUE ANHANGUERA FII CFAL56.650056.930056.650056.7000+0.0917
PORTOBELLOAL8.30008.60008.17008.5900+2.75350,500
FirstPrev[1]2NextLast





Yasal Uyarı ve Bilgilendirme:

Americanbulls.com LLC Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonuna kayıtlı bir yatırım danışmanı değildir. Aksine, Americanbulls.com LLC kanun olarak Amerika Birleşik Devletleri 1940 Yatırım Danışmanları Yasası'nın 202 (a) (11) ve ilgili devlet menkul kıymetler yasaları altında yatırım danışmanı tanımında açıklandığı gibi, "yayıncının hariç tutulması" maddesine dayanır. Gerçekten de Americanbulls.com LLC kişilere özel yatırım öneri ve tavsiyesi yapmaz. Bu site ve Americanbulls.com LLC tarafından işletilmekte olan diğer tüm siteler, üyelerine ve/veya muhtemel üyelerine düzenli aralıklarla yatırımla ilgili kişiye özel olmayan genel anlamlı tavsiyeler yapan iyi niyetli yayınlardır.

Brasilbulls.com bağımsız bir web sitesidir. Americanbulls.com LLC hisse senetlerinden, menkul kıymetlerden veya diğer kurumlardan ve ayrıca geniş ulusal ve uluslar arası forex emtia ve hisse senedi piyasalarıyla ilgili destekleyicilerden veya işlemcilerden de doğrudan veya dolaylı yoldan herhangi bir bedel almaz.

Bu nedenle, Brasilbulls.com ve Americanbulls.com LLC, 1940 tarihli Amerika Birleşik Devletleri Yatırım Danışmanlığı yasasının 202 (a) (11) bendi ve buna eş menkul kıymetlerle ilgili eyalet yasalarında yapılan “yatırım danışmanı” tanımının dışındadır ve dolayısıyla yatırım danışmanı olarak kaydolması gerekmez. Biz kayıtlı bir broker veya bayi de değiliz. Americanbulls.com LLC tarafından sağlanan içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu içeriğin herhangi bir bölümünde belirli bir menkul kıymet veya başka menkul kıymetler veya herhangi bir özel menkul kıymet, portföy, işlem, veya stratejiden bahsedilmesi kesinlikle özel bir kişiye yapılan bir satın alma, satma, ya da tutma önerisi olarak anlaşılamaz. Americanbulls.com LLC alınan bilgiler sadece bağımsız bir yatırım görüşü olarak kabul edilmelidir. Bu bilgiler kişiye özel değildir ve herhangi bir şahsın yatırım ihtiyaçlarına göre hazırlanmamıştır. Americanbulls.com LLC sitelerimizde yayınlanan bilgi, yorum, rapor, görüntü veya herhangi bir basılı dokümanın kar veya zararla sonuçlanacağını hiçbir şekilde vaat, garanti ve sözlü ya da yazılı ima etmez.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Resmi düzenlemeler, kullanılan yöntemler geçmişte çalışmış olsa da geçmiş sonuçlar gelecekteki sonuçların göstergesi olamaz gerçeğinin açıklanmasını gerektirmektedir. Kazandırma potansiyeli yanında kaybetme riski de vardır. Menkul kıymet ticareti büyük riskler içerir. Menkul kıymet ticareti ve vadeli işlem sözleşmelerine bağlı olarak oluşabilecek kayıplar çok önemli miktarlara ulaşabilir. Bu yüzden mali durumunuzun ışığında yapacağınız böyle bir ticaretin sizin için uygun olup olmadığını dikkatlice düşünmeniz gerekmektedir. Çünkü spekülatif ticaretin tümü doğal olarak risklidir ve sadece yeterli risk sermayesine sahip bireyler tarafından yapılmalıdır. Ne Americanbulls.com LLC ne de Brasilbulls.com geçmiş ve gelecekteki performansıyla ilgili herhangi bir iddiada bulunmaz. Verilen tüm örnekler, grafikler, tarihçeler, tablolar, yorumlar, öneriler eğitim ve bilgilendirme amaçlıdır.

Görüntülenen bilgiler, yaygın olarak kabul görmüş mum çubuğu formasyonlarıyla yapılan teknik analiz metotlarına dayanmaktadır. Tüm bilgiler güvenilir kaynaklardan temin edilmekle beraber doğrulukları garanti değildir. Uzun vadeli yatırımın başarısı mutlak kesinlikler yerine, fiyat hareketlerinin ileride nasıl sonuçlanacağına dair ihtimallerin hesaplanabilmesine bağlıdır. Başarı için risk yönetimi kritik öneme sahiptir. Hata ve belirsizlikler her piyasa analiz metodunda önemli yer tutar. Geçmiş performans gelecek performansın garantisi değildir. Yatırım ve ticaret belirgin bir kaybetme riski taşır ve bu yüzden bir yatırım veya alım satım yapmadan önce mutlaka yatırım uzmanınıza danışmanız gerekir. Yatırım danışmanınız size, ihtiyaçlarınız, risk toleransınız ve mali durumunuza göre, size özel finansal tavsiyelerde bulunacaktır. Borsalarda ve vadeli işlemler piyasalarında yaptığınız tüm işlemler kendi hesabınıza yapılır ve riski size aittir.

Sizler bu siteyi kullanırken Brasilbulls.com ve ana şirketi olan Americanbulls.com LLC, iştirakleri, bağlı kuruluşları, yetkilileri ve çalışanlarının doğrudan doğruya, arızi, özel veya sonuçsal zararlardan sorumlu olmadığını kabul etmektesiniz.