Title
by Americanbulls.com LLC
Son Güncelleme
12/04/2021
Sinyal Seç
Sinyaller - Hisse Senedi Tarayıcı
Sembol Ascending
Ad 
Gün Sonu Kapanış Verileri 
Sinyal 
Açılış 
En Yüksek 
En Düşük 
Kapanış 
%Fark 
Hacim 
ALTERYX INC BDRAL23.850024.420023.850024.4200+1.245,307
BANCO ABC BRASIL PRFAL14.420014.630014.300014.4900+0.76579,400
AMGEN INC. BDRAL50.400051.070050.150051.0700+1.532,347
ACTIVISION BLIZZARD INC BDRAL544.0900550.9000538.1800550.5000+1.19408
BOSTON SCIEN BDRAL219.8900222.5200219.2000222.5200+2.54227
ALIBABA GROUP HOLDING LTD BDRAL47.720050.080047.720049.9000+9.69666,343
AMAZONIAAL40.430040.920040.430040.9200+1.04800
BANCO DO BRASILAL29.450029.550029.230029.5500+1.239,663,800
BANCO BRADESCOAL22.310022.630022.220022.6300+2.123,946,700
BANCO BRADESCO PRFAL25.370025.720025.250025.7200+2.0622,521,500
FDO INV IMOB BTG PACTUAL FUNDO DE FUAL85.200086.500085.200085.9600+0.8971,242
ISHARES MSCI CHINA ETF BDRAL57.790058.340057.300058.3300+0.936,527
ISHRS MSCI EMERGING MARKETS ETF BDRAL49.500050.830049.500050.7600+0.0815,340
ISHRS TRUST ESG AW MSCI USA ETF BDRAL53.250054.120053.130054.1200+0.97200,930
BRISTOL-MYERS SQUIBB COMPANY BDRAL353.5000358.2000353.5000358.1900+0.90141
BANK OF AMERICA BDRAL56.890057.560056.070057.5300+1.1820,843
FDO INV IMOB BTG PACTUAL CREDITO IMOAL92.600093.890092.490093.5500+1.0317,359
CYRELA COMMERCIAL PROPERTIESAL11.500011.740011.390011.6700+1.48244,200
C A MODASAL11.860011.980011.670011.9800+1.271,341,200
FDO INV IMOB FII CENESP CFAL42.580043.010042.500042.8200+0.73594
COSTCO WHOLESALE CORPORATION BDRAL51.880052.340051.100052.3400+0.895,350
FII CX RBRA2AL77.660080.990077.660080.0000+1.85612
CVS HEALTH CORPORATION BDRAL211.8000214.2000211.8000214.2000+2.1951
DIRECIONAL ENGENHARIAAL12.950013.300012.600013.1700+2.091,800,000
THE WALT DISNEY COMPANY BDRAL70.990071.500069.910071.5000+0.72105,885
TREND ETF MSCI EUROPA ETFAL11.490011.650011.320011.6500+2.01129,043
FREEPORT MCMORAN COPPER GOLD BDRAL191.7800192.5800186.5100192.5800+0.42348
FORD MOTORS BDRAL70.770071.300069.530071.1300+0.255,596
IT NOW IFNC FDO INDICE ETFAL108.2200110.0000106.7200110.0000+1.6418,742
GILEAD SCIENCES INC BDRAL182.9000184.6000182.7000184.6000+0.494
THE HOME DEPOT BDRAL64.750065.850064.000065.3500+0.3820,212
IRON MOUNTAIN BDRAL215.4000217.2000215.4000217.2000+4.67157
ITAUSA INVESTIMENTOS ITAU PRFAL10.080010.210010.070010.2100+1.6920,128,500
ITAU UNIBANCO HOLDINGAL24.100024.410024.010024.4100+1.79481,800
ITAU UNIBANCO HOLDING PRFAL26.800027.300026.770027.3000+2.4824,735,500
ITAUUNIBANCO FORWARD PRFAL27.030027.980027.030027.8600+1.6851,900
J B DUARTEAL2.71003.18002.62002.7500+4.17376,500
JOHNSON & JOHNSON BDRAL61.170061.940060.070061.9400+1.26109,426
KLABINRIOCELLAL5.98006.22005.98006.1700+3.18411,600
FDO INV IMOB KINEA RENDA IMOBILIARIAAL150.3100151.0000149.6000151.0000+0.5525,363
LUGGO FDO INV IMOBAL96.620096.970095.410096.9000+0.31402
MODERNA INC BDRAL79.610081.310077.300081.2300+2.0355,032
INTER MEAL CIA ALIMENTACAOAL3.91003.94003.86003.9200+0.512,989,100
MELNICK EVEN DESENV IMOB SHSAL5.53005.99005.52005.9800+8.73914,800
MINUPARAL9.500011.50009.290011.5000+26.37212,500
MORE REAL ESTATE FOF FIIAL96.000097.960096.000097.8000+1.882,393
MULTIPLAN FORWARDAL24.200024.220024.200024.2200+3.151,000
FDO INV IMOB FII NCH BRASIL RECEBIVEAL101.4800102.0000100.0000101.9900+0.963,598
NEWPORT LOGISTICA FII CFAL103.5000103.9900103.0500103.9700+0.501,437
NEOGRID PARTICIPACOES SHSAL7.80007.93007.64007.9200+1.541,770,200
FirstPrev[1]2NextLast





Yasal Uyarı ve Bilgilendirme:

Americanbulls.com LLC Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonuna kayıtlı bir yatırım danışmanı değildir. Aksine, Americanbulls.com LLC kanun olarak Amerika Birleşik Devletleri 1940 Yatırım Danışmanları Yasası'nın 202 (a) (11) ve ilgili devlet menkul kıymetler yasaları altında yatırım danışmanı tanımında açıklandığı gibi, "yayıncının hariç tutulması" maddesine dayanır. Gerçekten de Americanbulls.com LLC kişilere özel yatırım öneri ve tavsiyesi yapmaz. Bu site ve Americanbulls.com LLC tarafından işletilmekte olan diğer tüm siteler, üyelerine ve/veya muhtemel üyelerine düzenli aralıklarla yatırımla ilgili kişiye özel olmayan genel anlamlı tavsiyeler yapan iyi niyetli yayınlardır.

Brasilbulls.com bağımsız bir web sitesidir. Americanbulls.com LLC hisse senetlerinden, menkul kıymetlerden veya diğer kurumlardan ve ayrıca geniş ulusal ve uluslar arası forex emtia ve hisse senedi piyasalarıyla ilgili destekleyicilerden veya işlemcilerden de doğrudan veya dolaylı yoldan herhangi bir bedel almaz.

Bu nedenle, Brasilbulls.com ve Americanbulls.com LLC, 1940 tarihli Amerika Birleşik Devletleri Yatırım Danışmanlığı yasasının 202 (a) (11) bendi ve buna eş menkul kıymetlerle ilgili eyalet yasalarında yapılan “yatırım danışmanı” tanımının dışındadır ve dolayısıyla yatırım danışmanı olarak kaydolması gerekmez. Biz kayıtlı bir broker veya bayi de değiliz. Americanbulls.com LLC tarafından sağlanan içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu içeriğin herhangi bir bölümünde belirli bir menkul kıymet veya başka menkul kıymetler veya herhangi bir özel menkul kıymet, portföy, işlem, veya stratejiden bahsedilmesi kesinlikle özel bir kişiye yapılan bir satın alma, satma, ya da tutma önerisi olarak anlaşılamaz. Americanbulls.com LLC alınan bilgiler sadece bağımsız bir yatırım görüşü olarak kabul edilmelidir. Bu bilgiler kişiye özel değildir ve herhangi bir şahsın yatırım ihtiyaçlarına göre hazırlanmamıştır. Americanbulls.com LLC sitelerimizde yayınlanan bilgi, yorum, rapor, görüntü veya herhangi bir basılı dokümanın kar veya zararla sonuçlanacağını hiçbir şekilde vaat, garanti ve sözlü ya da yazılı ima etmez.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Resmi düzenlemeler, kullanılan yöntemler geçmişte çalışmış olsa da geçmiş sonuçlar gelecekteki sonuçların göstergesi olamaz gerçeğinin açıklanmasını gerektirmektedir. Kazandırma potansiyeli yanında kaybetme riski de vardır. Menkul kıymet ticareti büyük riskler içerir. Menkul kıymet ticareti ve vadeli işlem sözleşmelerine bağlı olarak oluşabilecek kayıplar çok önemli miktarlara ulaşabilir. Bu yüzden mali durumunuzun ışığında yapacağınız böyle bir ticaretin sizin için uygun olup olmadığını dikkatlice düşünmeniz gerekmektedir. Çünkü spekülatif ticaretin tümü doğal olarak risklidir ve sadece yeterli risk sermayesine sahip bireyler tarafından yapılmalıdır. Ne Americanbulls.com LLC ne de Brasilbulls.com geçmiş ve gelecekteki performansıyla ilgili herhangi bir iddiada bulunmaz. Verilen tüm örnekler, grafikler, tarihçeler, tablolar, yorumlar, öneriler eğitim ve bilgilendirme amaçlıdır.

Görüntülenen bilgiler, yaygın olarak kabul görmüş mum çubuğu formasyonlarıyla yapılan teknik analiz metotlarına dayanmaktadır. Tüm bilgiler güvenilir kaynaklardan temin edilmekle beraber doğrulukları garanti değildir. Uzun vadeli yatırımın başarısı mutlak kesinlikler yerine, fiyat hareketlerinin ileride nasıl sonuçlanacağına dair ihtimallerin hesaplanabilmesine bağlıdır. Başarı için risk yönetimi kritik öneme sahiptir. Hata ve belirsizlikler her piyasa analiz metodunda önemli yer tutar. Geçmiş performans gelecek performansın garantisi değildir. Yatırım ve ticaret belirgin bir kaybetme riski taşır ve bu yüzden bir yatırım veya alım satım yapmadan önce mutlaka yatırım uzmanınıza danışmanız gerekir. Yatırım danışmanınız size, ihtiyaçlarınız, risk toleransınız ve mali durumunuza göre, size özel finansal tavsiyelerde bulunacaktır. Borsalarda ve vadeli işlemler piyasalarında yaptığınız tüm işlemler kendi hesabınıza yapılır ve riski size aittir.

Sizler bu siteyi kullanırken Brasilbulls.com ve ana şirketi olan Americanbulls.com LLC, iştirakleri, bağlı kuruluşları, yetkilileri ve çalışanlarının doğrudan doğruya, arızi, özel veya sonuçsal zararlardan sorumlu olmadığını kabul etmektesiniz.