Title
by Americanbulls.com LLC
Son Güncelleme
02/12/2020
Sinyal Seç
Sinyaller - Hisse Senedi Tarayıcı
Sembol Ascending
Ad 
Gün Sonu Kapanış Verileri 
Sinyal 
Açılış 
En Yüksek 
En Düşük 
Kapanış 
%Fark 
Hacim 
AMBEVAL14.610014.930014.480014.8800+1.3618,286,300
ALIANSCE SONAE SHOPPING CENTERSAL27.350027.700026.980027.5000+0.512,150,200
ALUPAR UNTAL24.270024.960024.130024.9600+3.571,557,600
LOJAS MARISAAL6.80007.00006.78007.0000+3.092,278,700
BIOMMAL16.440016.910016.400016.5000+0.3635,700
BANCO BMG FWD PRFAL5.13005.14005.13005.1400+0.591,000
ISHARES IBOVESPA FDO INDICE ETFAL107.3400108.0900106.4100107.7500+0.658,628,044
IT NOW IBOVESPA FDO INDICE ETFAL111.6300112.8700111.1200112.4500+0.513,744,130
BR MALLS PARTICIPACOESAL10.230010.410010.180010.3400+1.3710,595,500
CYRELA COMMERCIAL PROPERTIESAL14.190014.560014.150014.3900+1.34312,500
CENT ELET DE SANTA CATARINA PRFAL51.400053.010051.000052.3600+2.6714,300
COMPANHIA ENERGETICA DO CEARA A PRFAL55.040056.930055.040056.4400+1.796,100
COGNA EDUCACAOAL5.10005.31005.05005.1700+3.4073,652,400
COPELAL66.800067.550066.050066.8500+0.44112,800
CIA SANEAMENTO MINAS GERAISAL15.220015.780015.150015.5800+2.772,298,600
COPASA MG FORWARDAL15.540015.700015.540015.7000+2.881,700
KARSTEN PRFAL19.890023.980019.890021.2500+7.8713,200
DIRECIONAL ENGENHARIAAL12.690013.030012.650012.9300+2.05975,000
THE WALT DISNEY COMPANY BDRAL790.5000809.0000779.9000809.0000+2.4114,597
ISHARES INDICE CARBONO EFIC FI ETFAL111.3200112.3300111.3200111.9300+0.53209
ELETROBRAS FORWARDAL32.020033.970032.020033.9700+6.16342,000
EMBRAERAL8.25008.44008.07008.4200+2.5611,700,200
EMBRAER FORWARDAL8.21008.42008.21008.4200+1.0857,500
EDP ENERGIAS DO BRASILAL18.820019.210018.780018.9100+0.482,326,400
ENERGIAS BR FORWARDAL18.950019.010018.950019.0100+0.858,400
GAFISAAL4.33004.43004.31004.3600+1.162,867,100
NOTRE DAME INTERMEDICA PARTICIPACOESAL70.060073.970069.930073.1400+4.3813,242,900
ALPHABET BDRAL62.180064.190062.180063.7000+2.44122,333
FERRAGENS HAGAAL3.35003.60003.23003.5800+5.9212,300
FERRAGENS HAGA PRFAL1.82001.96001.82001.9500+7.14250,100
HELBOR EMPREENDIMENTOSAL11.190011.830011.170011.8300+5.722,336,300
CSHG PRIME OFFICES FDO INV IMOB CEFAL217.7600219.9800216.2400219.9800+1.361,318
IGUATEMI EMPRESA SHOPPINGAL38.150038.640037.840038.5200+1.181,755,100
IRB - BRASIL RESSEGUROSAL6.72007.03006.71006.7600+1.2044,991,500
JHSF PARTICIPACOESAL7.49008.09007.48008.0400+7.9221,284,800
JOHNSON & JOHNSON BDRAL772.3700784.0900769.0000776.0300+0.472,613
KINEA INDICES DE PRECOS FDO INV IMOBAL111.9500112.4500111.8500112.0000-0.2283,039
MAHLE METAL LEVEAL19.670019.800019.380019.6900+0.20274,200
LIGHTAL23.450023.850023.320023.5200+0.641,604,000
LPS BRASIL CONSULTORIA DE IMOVEIAL4.83004.98004.83004.9700+2.69929,100
LOJAS RENNERAL45.060046.260045.020046.0300+2.474,739,100
LUPATECHAL2.14002.22002.12002.1500+0.47447,100
MOURA DUBEUX ENGENHARIA SHSAL9.930010.57009.920010.5700+5.70446,100
MULTIPLAN EMPREENDIMENTOS IMOBAL24.040024.430023.880024.4000+1.503,652,300
FDO INV IMOB FII NCH BRASIL RECEBIVEAL92.940093.470092.850093.0000-0.20853
OI PRFAL3.00003.05002.98003.0300+0.666,025,300
PADTEC HOLDING SHSAL5.14005.25005.07005.2500+2.9431,400
PETROBRAS FORWARD PRFAL25.890026.600025.460026.1200+0.42130,320
IT NOW PIBB IBRX 50 FDO INDICE ETFAL189.0400190.9400188.3700190.4500+0.38191,108
PARANAPANEMAAL11.480011.960011.100011.5700+0.70354,500
FirstPrev[1]2NextLast





Yasal Uyarı ve Bilgilendirme:

Americanbulls.com LLC Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonuna kayıtlı bir yatırım danışmanı değildir. Aksine, Americanbulls.com LLC kanun olarak Amerika Birleşik Devletleri 1940 Yatırım Danışmanları Yasası'nın 202 (a) (11) ve ilgili devlet menkul kıymetler yasaları altında yatırım danışmanı tanımında açıklandığı gibi, "yayıncının hariç tutulması" maddesine dayanır. Gerçekten de Americanbulls.com LLC kişilere özel yatırım öneri ve tavsiyesi yapmaz. Bu site ve Americanbulls.com LLC tarafından işletilmekte olan diğer tüm siteler, üyelerine ve/veya muhtemel üyelerine düzenli aralıklarla yatırımla ilgili kişiye özel olmayan genel anlamlı tavsiyeler yapan iyi niyetli yayınlardır.

Brasilbulls.com bağımsız bir web sitesidir. Americanbulls.com LLC hisse senetlerinden, menkul kıymetlerden veya diğer kurumlardan ve ayrıca geniş ulusal ve uluslar arası forex emtia ve hisse senedi piyasalarıyla ilgili destekleyicilerden veya işlemcilerden de doğrudan veya dolaylı yoldan herhangi bir bedel almaz.

Bu nedenle, Brasilbulls.com ve Americanbulls.com LLC, 1940 tarihli Amerika Birleşik Devletleri Yatırım Danışmanlığı yasasının 202 (a) (11) bendi ve buna eş menkul kıymetlerle ilgili eyalet yasalarında yapılan “yatırım danışmanı” tanımının dışındadır ve dolayısıyla yatırım danışmanı olarak kaydolması gerekmez. Biz kayıtlı bir broker veya bayi de değiliz. Americanbulls.com LLC tarafından sağlanan içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu içeriğin herhangi bir bölümünde belirli bir menkul kıymet veya başka menkul kıymetler veya herhangi bir özel menkul kıymet, portföy, işlem, veya stratejiden bahsedilmesi kesinlikle özel bir kişiye yapılan bir satın alma, satma, ya da tutma önerisi olarak anlaşılamaz. Americanbulls.com LLC alınan bilgiler sadece bağımsız bir yatırım görüşü olarak kabul edilmelidir. Bu bilgiler kişiye özel değildir ve herhangi bir şahsın yatırım ihtiyaçlarına göre hazırlanmamıştır. Americanbulls.com LLC sitelerimizde yayınlanan bilgi, yorum, rapor, görüntü veya herhangi bir basılı dokümanın kar veya zararla sonuçlanacağını hiçbir şekilde vaat, garanti ve sözlü ya da yazılı ima etmez.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Resmi düzenlemeler, kullanılan yöntemler geçmişte çalışmış olsa da geçmiş sonuçlar gelecekteki sonuçların göstergesi olamaz gerçeğinin açıklanmasını gerektirmektedir. Kazandırma potansiyeli yanında kaybetme riski de vardır. Menkul kıymet ticareti büyük riskler içerir. Menkul kıymet ticareti ve vadeli işlem sözleşmelerine bağlı olarak oluşabilecek kayıplar çok önemli miktarlara ulaşabilir. Bu yüzden mali durumunuzun ışığında yapacağınız böyle bir ticaretin sizin için uygun olup olmadığını dikkatlice düşünmeniz gerekmektedir. Çünkü spekülatif ticaretin tümü doğal olarak risklidir ve sadece yeterli risk sermayesine sahip bireyler tarafından yapılmalıdır. Ne Americanbulls.com LLC ne de Brasilbulls.com geçmiş ve gelecekteki performansıyla ilgili herhangi bir iddiada bulunmaz. Verilen tüm örnekler, grafikler, tarihçeler, tablolar, yorumlar, öneriler eğitim ve bilgilendirme amaçlıdır.

Görüntülenen bilgiler, yaygın olarak kabul görmüş mum çubuğu formasyonlarıyla yapılan teknik analiz metotlarına dayanmaktadır. Tüm bilgiler güvenilir kaynaklardan temin edilmekle beraber doğrulukları garanti değildir. Uzun vadeli yatırımın başarısı mutlak kesinlikler yerine, fiyat hareketlerinin ileride nasıl sonuçlanacağına dair ihtimallerin hesaplanabilmesine bağlıdır. Başarı için risk yönetimi kritik öneme sahiptir. Hata ve belirsizlikler her piyasa analiz metodunda önemli yer tutar. Geçmiş performans gelecek performansın garantisi değildir. Yatırım ve ticaret belirgin bir kaybetme riski taşır ve bu yüzden bir yatırım veya alım satım yapmadan önce mutlaka yatırım uzmanınıza danışmanız gerekir. Yatırım danışmanınız size, ihtiyaçlarınız, risk toleransınız ve mali durumunuza göre, size özel finansal tavsiyelerde bulunacaktır. Borsalarda ve vadeli işlemler piyasalarında yaptığınız tüm işlemler kendi hesabınıza yapılır ve riski size aittir.

Sizler bu siteyi kullanırken Brasilbulls.com ve ana şirketi olan Americanbulls.com LLC, iştirakleri, bağlı kuruluşları, yetkilileri ve çalışanlarının doğrudan doğruya, arızi, özel veya sonuçsal zararlardan sorumlu olmadığını kabul etmektesiniz.