Title
by Americanbulls.com LLC
Son Güncelleme
28/11/2022
Sinyal Seç
Sinyaller - Hisse Senedi Tarayıcı
Sembol Ascending
Ad 
Gün Sonu Kapanış Verileri 
Sinyal 
Açılış 
En Yüksek 
En Düşük 
Kapanış 
%Fark 
Hacim 
AF Invest Cri FII Recebiveis ImobiliarioAL94.380095.140094.100095.0100+0.71239,100
Amazon BDRAL25.130025.770025.070025.1600+0.6421,768,900
Auren Energia ShsAL13.840014.170013.640014.0100+1.30499,000,000
Biontech Se BdrAL51.900055.920051.900054.1800+4.391,451,100
Bahema ShsAL13.200013.500013.200013.5000+2.271,930,000
Btg Pactual Infra Div Fip Em Infra CfAL104.7200105.0000103.7200104.9800+1.48319,500
Bnco Alfa Invest Pref ShsAL9.12009.33009.00009.3000+2.20510,000
FI Imobiliario BTG Pactual CreditoAL84.470088.000084.470088.0000+2.98666,300
Caixa Rio Bravo FF de Invest ImobiliarioAL68.110068.480068.110068.4800+0.543,300
Docusign Inc BdrAL12.380012.630012.380012.4800+0.816,000
FII General Shopping Ativo e Renda - FIIAL49.990050.600049.990050.3000+0.6288,500
Fleury ShsAL17.320017.550017.190017.4800+1.86190,190,000
CSHG Imobiliario FOF FIIAL73.670076.560073.670074.4500+0.59650,000
CSHG Logistica - FI Imobiliario - FII - AL162.4700164.8500162.4700162.9000+0.262,716,500
HSI Log I FI ImobiliarioAL86.100087.000085.510086.7000+0.80292,000
Kilima Fi Em Cotas Fdo Imob Suno 30AL8.04008.14007.95008.0600+0.378,419,600
Kinea II Real Estate Equity FIIAL0.99001.09000.98001.0800+10.20124,900
Kinea Renda Imobiliaria FIIAL136.0000140.0000136.0000140.0000+2.992,739,900
Kora Saude Participacoes ShsAL1.38001.48001.34001.4800+12.1213,120,000
Minupar ShsAL6.28006.30006.28006.3000-0.9430,000
Maxi Renda Fundo de Investimento ImobiliAL10.050010.100010.050010.0700+0.2055,118,600
Ourinvest Innovation Fiagro Imobiliario AL10.020010.270010.020010.1300+0.4038,900
Patria Infraestrutura Energia Core FundoAL78.800079.470077.800079.4000+1.79642,600
Plural BRB Credito Agro - Fiagro - Imob AL91.500094.500091.400094.5000+2.1614,100
RB Capital Renda II FI ImobiliarioAL37.100037.180036.770037.1200+0.0594,900
Grupo RCFA FI Imobiliario - UnAL2.11002.95002.11002.9500+2.7944,600
BB Renda de Papeis Imobiliarios FIAL159.9800164.9900151.0300160.8000+4.9513,500
RBR Premium Recebiveis Imobiliarios FII AL95.000097.000095.000096.9900+2.092,000
FI Imobiliario Riza Terrax unicaAL101.0000101.8900101.0000101.2800+0.492,412,100
Santander Renda de Alugueis FIIAL69.650069.980068.500069.7400+2.081,435,900
Fundo de Investimento Imobilirio Spx SynAL90.800092.450088.510092.4500+1.82586,000
Texas Instruments BdrAL62.400063.440062.400063.4400-0.202,300
Vinci Logistica Fundo de InvestimentoAL99.4900100.980099.300099.7900+0.301,351,900
Vinci Offices Fdo Inv Imob - Fii Vinc CoAL46.700047.430046.110047.2400+1.161,716,800
Votorantim Securities Master FII-FIIAL80.580081.380080.580081.3800+2.771,300
Whirlpool ShsAL5.06005.08005.04005.0800+3.67130,000
Xp Fundo de Investimento em Cotas de FunAL87.720088.390087.720088.0000+0.33153,500
Xp Selection Fundo de Fundos Inv Imob FiAL7.28007.33007.25007.3000+0.275,985,200





Yasal Uyarı ve Bilgilendirme:

Americanbulls.com LLC Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonuna kayıtlı bir yatırım danışmanı değildir. Aksine, Americanbulls.com LLC kanun olarak Amerika Birleşik Devletleri 1940 Yatırım Danışmanları Yasası'nın 202 (a) (11) ve ilgili devlet menkul kıymetler yasaları altında yatırım danışmanı tanımında açıklandığı gibi, "yayıncının hariç tutulması" maddesine dayanır. Gerçekten de Americanbulls.com LLC kişilere özel yatırım öneri ve tavsiyesi yapmaz. Bu site ve Americanbulls.com LLC tarafından işletilmekte olan diğer tüm siteler, üyelerine ve/veya muhtemel üyelerine düzenli aralıklarla yatırımla ilgili kişiye özel olmayan genel anlamlı tavsiyeler yapan iyi niyetli yayınlardır.

Brasilbulls.com bağımsız bir web sitesidir. Americanbulls.com LLC hisse senetlerinden, menkul kıymetlerden veya diğer kurumlardan ve ayrıca geniş ulusal ve uluslar arası forex emtia ve hisse senedi piyasalarıyla ilgili destekleyicilerden veya işlemcilerden de doğrudan veya dolaylı yoldan herhangi bir bedel almaz.

Bu nedenle, Brasilbulls.com ve Americanbulls.com LLC, 1940 tarihli Amerika Birleşik Devletleri Yatırım Danışmanlığı yasasının 202 (a) (11) bendi ve buna eş menkul kıymetlerle ilgili eyalet yasalarında yapılan “yatırım danışmanı” tanımının dışındadır ve dolayısıyla yatırım danışmanı olarak kaydolması gerekmez. Biz kayıtlı bir broker veya bayi de değiliz. Americanbulls.com LLC tarafından sağlanan içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu içeriğin herhangi bir bölümünde belirli bir menkul kıymet veya başka menkul kıymetler veya herhangi bir özel menkul kıymet, portföy, işlem, veya stratejiden bahsedilmesi kesinlikle özel bir kişiye yapılan bir satın alma, satma, ya da tutma önerisi olarak anlaşılamaz. Americanbulls.com LLC alınan bilgiler sadece bağımsız bir yatırım görüşü olarak kabul edilmelidir. Bu bilgiler kişiye özel değildir ve herhangi bir şahsın yatırım ihtiyaçlarına göre hazırlanmamıştır. Americanbulls.com LLC sitelerimizde yayınlanan bilgi, yorum, rapor, görüntü veya herhangi bir basılı dokümanın kar veya zararla sonuçlanacağını hiçbir şekilde vaat, garanti ve sözlü ya da yazılı ima etmez.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Resmi düzenlemeler, kullanılan yöntemler geçmişte çalışmış olsa da geçmiş sonuçlar gelecekteki sonuçların göstergesi olamaz gerçeğinin açıklanmasını gerektirmektedir. Kazandırma potansiyeli yanında kaybetme riski de vardır. Menkul kıymet ticareti büyük riskler içerir. Menkul kıymet ticareti ve vadeli işlem sözleşmelerine bağlı olarak oluşabilecek kayıplar çok önemli miktarlara ulaşabilir. Bu yüzden mali durumunuzun ışığında yapacağınız böyle bir ticaretin sizin için uygun olup olmadığını dikkatlice düşünmeniz gerekmektedir. Çünkü spekülatif ticaretin tümü doğal olarak risklidir ve sadece yeterli risk sermayesine sahip bireyler tarafından yapılmalıdır. Ne Americanbulls.com LLC ne de Brasilbulls.com geçmiş ve gelecekteki performansıyla ilgili herhangi bir iddiada bulunmaz. Verilen tüm örnekler, grafikler, tarihçeler, tablolar, yorumlar, öneriler eğitim ve bilgilendirme amaçlıdır.

Görüntülenen bilgiler, yaygın olarak kabul görmüş mum çubuğu formasyonlarıyla yapılan teknik analiz metotlarına dayanmaktadır. Tüm bilgiler güvenilir kaynaklardan temin edilmekle beraber doğrulukları garanti değildir. Uzun vadeli yatırımın başarısı mutlak kesinlikler yerine, fiyat hareketlerinin ileride nasıl sonuçlanacağına dair ihtimallerin hesaplanabilmesine bağlıdır. Başarı için risk yönetimi kritik öneme sahiptir. Hata ve belirsizlikler her piyasa analiz metodunda önemli yer tutar. Geçmiş performans gelecek performansın garantisi değildir. Yatırım ve ticaret belirgin bir kaybetme riski taşır ve bu yüzden bir yatırım veya alım satım yapmadan önce mutlaka yatırım uzmanınıza danışmanız gerekir. Yatırım danışmanınız size, ihtiyaçlarınız, risk toleransınız ve mali durumunuza göre, size özel finansal tavsiyelerde bulunacaktır. Borsalarda ve vadeli işlemler piyasalarında yaptığınız tüm işlemler kendi hesabınıza yapılır ve riski size aittir.

Sizler bu siteyi kullanırken Brasilbulls.com ve ana şirketi olan Americanbulls.com LLC, iştirakleri, bağlı kuruluşları, yetkilileri ve çalışanlarının doğrudan doğruya, arızi, özel veya sonuçsal zararlardan sorumlu olmadığını kabul etmektesiniz.