Title
by Americanbulls.com LLC
Son Güncelleme
07/12/2021
Sinyal Seç
Sinyaller - Hisse Senedi Tarayıcı
Sembol Ascending
Ad 
Gün Sonu Kapanış Verileri 
Sinyal 
Açılış 
En Yüksek 
En Düşük 
Kapanış 
%Fark 
Hacim 
APPLIED MATE BDRAL871.8700890.3300871.8700874.0000+3.951,326
AMC ENTERTAINMENT HOLDINGS INC BDRAL27.800029.300027.800029.1700+8.04106
ADOBE INC BDRAL71.410073.710071.350072.4000+2.0328,915
ALPARGATASAL33.090033.360033.090033.3600+2.141,200
ALUPAR INVESTIMENTOS PRFAL8.23008.32008.19008.2400+0.1214,100
FDO. INV. IMOB. ATRIO REIT RECEBIVEIAL91.500093.300091.500092.8900+1.523,969
TREND ETF MSCI ASIA X JP FII INV EXTAL10.100010.200010.100010.1500+0.503,698
ATMA PARTICIPACOES RECUP EXTRAJUD ONAL3.22003.46003.16003.3600+2.7516,200
ALPHAVILLEAL20.500022.000020.500021.8900+9.611,300
FII BARIGUI RENDI CFAL100.5000100.900099.9900100.8500+0.3511,618
BANCO INTER S.A. UNTAL33.900037.800033.830037.4100+13.3611,367,800
BANCO INTER FWD UNTAL36.780037.370036.780037.3700+11.69201,000
BANCO INTER S.A.AL11.070012.670011.070012.4700+13.671,605,800
BANCO INTER PRFAL11.290012.380011.270012.3800+12.1411,363,400
BANCO INTER FWD PRFAL11.350012.400011.350012.1500+8.77862,200
BLACKROCK INC BDRAL852.5500866.9000852.5500864.0800+1.9517
BRISANET PARTICIPACOES SHSAL5.62005.95005.52005.6600+1.80278,600
BR MALLS PAR FORWARDAL8.27008.28008.27008.2800+1.355,000
MELIUZ SHSAL3.13003.52003.12003.4300+13.5892,506,100
CEDRO PRFAL5.44005.49005.44005.4900+2.43200
CIELO FORWARDAL2.29002.33002.28002.3300+2.193,000
DATADOG INC BDRAL97.820099.630097.820099.0900+7.31817
DIAG AMERICA CIAL34.050035.810034.050035.5000+3.20156,900
DOMMO ENERGIAAL0.29000.31000.28000.3000+3.45136,700
NEW ORIENTAL ED & TECH GROUP INCAL0.73000.75000.72000.7400+4.23148,424
FDO INV IMOB FII EDIFICIO GALERIA CFAL22.990023.120022.500023.1100+0.524,304
ESTEE LAUDER COMPANIES INC BDRAL979.70001007.9700979.7000993.1900+2.161,653
EQUINIX INC BDRAL56.260057.700056.200057.2300+1.601,569
FDO INV IMOB FII ANHANGUERA EDUCACIOAL147.0100152.2300140.0600147.4800+0.14805
FARIA LIMA CAP RECEB IMOB I FII CLAL100.0000101.770099.9800101.7700+1.7712,362
GGR COVEPI RENDA FDO INV IMOB CFAL106.0000107.9000105.6200106.9500+1.2811,936
GOPRO INC BDRAL57.900058.980057.900058.9800+2.4058
FDO INV IMOB GREEN TOWERSAL71.250073.480071.250072.8000+2.3912,852
HGI CREDITOS IMOB FDO INV IMOB CFAL105.5000106.0600105.5000106.0600-0.011,420
IGUATEMI EMPRESA SHOPPINGAL33.080033.990033.060033.1300+0.181,641,100
INEPAR PRFAL1.45001.64001.45001.5400+6.941,112,200
JBSAL33.920034.920033.790034.4100+1.996,929,500
JBS FORWARDAL35.050035.160035.050035.1600+3.5950,300
FDO INV IMOB FII SHOPPING JARDIM SULAL60.050060.470059.500060.4700+0.75663
KEPLER WEBAL31.500033.110031.340033.0000+6.11376,700
LLOYDS BANKING GROUP PLCAL13.830014.160013.830013.9100+1.2454
LUGGO FDO INV IMOBAL85.000088.000085.000087.9900+3.44197
MACYS INC BDRAL156.9800158.7900151.0000157.7900+1.841,847
MERCADOLIBRE INC BDRAL53.620056.310053.620054.8100+3.421,118,129
MINUPARAL6.91007.18006.85007.0800+1.147,700
MICROSOFT BDRAL77.980079.040077.640078.2500+0.84251,275
MICRON TECHNOLOGY INC BDRAL475.2700489.0600475.2700480.4300+2.405,269
TREND ETF NASDAQ 100 FI INDICEAL12.600012.840012.600012.7400+1.43236,204
NETFLIX INC. BDRAL70.000070.780069.100070.6200+0.8974,756
FDO INV IMOB THE ONEAL132.2000137.9000130.5600134.0000+0.85197
FirstPrev[1]2NextLast





Yasal Uyarı ve Bilgilendirme:

Americanbulls.com LLC Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonuna kayıtlı bir yatırım danışmanı değildir. Aksine, Americanbulls.com LLC kanun olarak Amerika Birleşik Devletleri 1940 Yatırım Danışmanları Yasası'nın 202 (a) (11) ve ilgili devlet menkul kıymetler yasaları altında yatırım danışmanı tanımında açıklandığı gibi, "yayıncının hariç tutulması" maddesine dayanır. Gerçekten de Americanbulls.com LLC kişilere özel yatırım öneri ve tavsiyesi yapmaz. Bu site ve Americanbulls.com LLC tarafından işletilmekte olan diğer tüm siteler, üyelerine ve/veya muhtemel üyelerine düzenli aralıklarla yatırımla ilgili kişiye özel olmayan genel anlamlı tavsiyeler yapan iyi niyetli yayınlardır.

Brasilbulls.com bağımsız bir web sitesidir. Americanbulls.com LLC hisse senetlerinden, menkul kıymetlerden veya diğer kurumlardan ve ayrıca geniş ulusal ve uluslar arası forex emtia ve hisse senedi piyasalarıyla ilgili destekleyicilerden veya işlemcilerden de doğrudan veya dolaylı yoldan herhangi bir bedel almaz.

Bu nedenle, Brasilbulls.com ve Americanbulls.com LLC, 1940 tarihli Amerika Birleşik Devletleri Yatırım Danışmanlığı yasasının 202 (a) (11) bendi ve buna eş menkul kıymetlerle ilgili eyalet yasalarında yapılan “yatırım danışmanı” tanımının dışındadır ve dolayısıyla yatırım danışmanı olarak kaydolması gerekmez. Biz kayıtlı bir broker veya bayi de değiliz. Americanbulls.com LLC tarafından sağlanan içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu içeriğin herhangi bir bölümünde belirli bir menkul kıymet veya başka menkul kıymetler veya herhangi bir özel menkul kıymet, portföy, işlem, veya stratejiden bahsedilmesi kesinlikle özel bir kişiye yapılan bir satın alma, satma, ya da tutma önerisi olarak anlaşılamaz. Americanbulls.com LLC alınan bilgiler sadece bağımsız bir yatırım görüşü olarak kabul edilmelidir. Bu bilgiler kişiye özel değildir ve herhangi bir şahsın yatırım ihtiyaçlarına göre hazırlanmamıştır. Americanbulls.com LLC sitelerimizde yayınlanan bilgi, yorum, rapor, görüntü veya herhangi bir basılı dokümanın kar veya zararla sonuçlanacağını hiçbir şekilde vaat, garanti ve sözlü ya da yazılı ima etmez.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Resmi düzenlemeler, kullanılan yöntemler geçmişte çalışmış olsa da geçmiş sonuçlar gelecekteki sonuçların göstergesi olamaz gerçeğinin açıklanmasını gerektirmektedir. Kazandırma potansiyeli yanında kaybetme riski de vardır. Menkul kıymet ticareti büyük riskler içerir. Menkul kıymet ticareti ve vadeli işlem sözleşmelerine bağlı olarak oluşabilecek kayıplar çok önemli miktarlara ulaşabilir. Bu yüzden mali durumunuzun ışığında yapacağınız böyle bir ticaretin sizin için uygun olup olmadığını dikkatlice düşünmeniz gerekmektedir. Çünkü spekülatif ticaretin tümü doğal olarak risklidir ve sadece yeterli risk sermayesine sahip bireyler tarafından yapılmalıdır. Ne Americanbulls.com LLC ne de Brasilbulls.com geçmiş ve gelecekteki performansıyla ilgili herhangi bir iddiada bulunmaz. Verilen tüm örnekler, grafikler, tarihçeler, tablolar, yorumlar, öneriler eğitim ve bilgilendirme amaçlıdır.

Görüntülenen bilgiler, yaygın olarak kabul görmüş mum çubuğu formasyonlarıyla yapılan teknik analiz metotlarına dayanmaktadır. Tüm bilgiler güvenilir kaynaklardan temin edilmekle beraber doğrulukları garanti değildir. Uzun vadeli yatırımın başarısı mutlak kesinlikler yerine, fiyat hareketlerinin ileride nasıl sonuçlanacağına dair ihtimallerin hesaplanabilmesine bağlıdır. Başarı için risk yönetimi kritik öneme sahiptir. Hata ve belirsizlikler her piyasa analiz metodunda önemli yer tutar. Geçmiş performans gelecek performansın garantisi değildir. Yatırım ve ticaret belirgin bir kaybetme riski taşır ve bu yüzden bir yatırım veya alım satım yapmadan önce mutlaka yatırım uzmanınıza danışmanız gerekir. Yatırım danışmanınız size, ihtiyaçlarınız, risk toleransınız ve mali durumunuza göre, size özel finansal tavsiyelerde bulunacaktır. Borsalarda ve vadeli işlemler piyasalarında yaptığınız tüm işlemler kendi hesabınıza yapılır ve riski size aittir.

Sizler bu siteyi kullanırken Brasilbulls.com ve ana şirketi olan Americanbulls.com LLC, iştirakleri, bağlı kuruluşları, yetkilileri ve çalışanlarının doğrudan doğruya, arızi, özel veya sonuçsal zararlardan sorumlu olmadığını kabul etmektesiniz.